Esis Mühendislik

Bizim için başarı, size iyi hizmet sunmaktır.

Sertifikalarımız

Vizyon & Misyon

Bize Ulaşın

Bilginizi Deneyimle Artırmak İçin Buradayız

Tutmayan Kaçak Akım Rölesi Yoktur.

Esis Mühendislik Şirketi, uzun yıllardır enerji ve elektrik endüstrisi sektöründe ürün tedariki konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak tanınmaktadır. 20 yıldan fazla bir süredir uluslararası pazarda faaliyet gösteren firmamız, deneyimli, genç ve uzman bir yönetim ve teknik kadroya sahiptir. Ayrıca, güvenilir ve profesyonel uluslararası iş ortaklarıyla işbirliği yaparak sektördeki iyi bir itibara sahibiz.

Enerji ve elektrik sektöründe, elektrik üretimi, iletimi, dağıtımı ve büyük-orta ölçekli endüstrilerde en profesyonel ve uzmanlaşmış test ve görüntüleme sistemlerinin önde gelen kaynağı olarak kendimizi görmekteyiz. Verimli çalışmalarımız sayesinde kısa sürede Türkiye pazarında kendimize önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Sunduğumuz ürünler ve sağladığımız satış sonrası destekle fark yaratıyoruz.

Avrupalı iş ortaklarımızla işbirliği yaparak Türkiye pazarında faaliyet gösteriyoruz. Onların ürünlerini sunmanın yanı sıra yerel teknik servislerini de sağlayarak, işlerimizi dürüstlük ve en yüksek profesyonellikle gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimize en üst düzeyde teknik destek ve profesyonellik sunarak onların memnuniyetini sağlamak bizim için bir önceliktir.

Bilginizi Deneyimle Artırmak İçin Buradayız

Tutmayan Kaçak Akım Rölesi Yoktur.

    6563 sayılı kanun uyarınca KVKK Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

    Teklifiniz gönderiliyor...